Mikrodermabrazja diamentowa

Zabieg polegający na mechanicznym złuszczaniu naskórka, za pomocą głowic pokrytych drobinkami diamentu.

Wskazania:

Przeciwwskazania:

Zabieg mikrodermabrazji należy wykonywać w seriach i systematycznie. Skóra wówczas nabiera odpowiedniego blasku i zdrowy wygląd.
Średnio wykonujemy od 5- 10 zabiegów w odstępach od 2 -3 tygodni.

Peeling kawitacyjny

Zabieg polegający na oczyszczeniu skóry przy pomocy wibracji ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości.

Wskazania:

Makijaż  permanentny

Zwany makijażem trwałym ma za zadanie podkreślić w naturalny sposób brwi, oczy i usta. Utrzymuje się od 1 roku do nawet kilku lat. Trwałość makijażu uzależniona jest od koloru barwnika, a przede wszystkim od rodzaju skóry. Zabieg ten wykonuję od ponad 7 lat. Kolor bezpośrednio po wykonaniu jest bardzo intensywny i utrzymuje się do około 10 dni po wykonaniu pigmentacji. Po wygojeniu uzyskujemy naturalny kolor.

Są różne metody pigmentacji:

Więcej informacji udzielam osobiście

Przeciwwskazaniem  do wykonania zabiegu są:

Zalecenia poza zabiegowe:

Zabiegi firmy pH formuła
RESURFACING SKÓRY – MAKSYMALNA SIŁA DZIAŁANIA BEZ RECEPTY

Program Resurfacingu skóry pHformula to Unikatowa, nigdzie wcześniej nie stosowana formuła oraz kombinacja wielu kwasów, antyoksydantów, witamin i substancji przeciwzapalnych, które silnie pobudzają regenerację komórek w różnych warstwach skóry, działają również zapobiegawczo. Resurfacing skóry pHformula wycelowany jest w wiele problemów skóry takich jak starzenie, przebarwienia, trądzik a także chroniczne zaczerwienienie.

PCA Skin

Laboratorium PCA Skin jest wiodącym producentem wysoce skutecznych i profesjonalnych zabiegów terapeutycznych oraz kosmetyków do pielęgnacji skóry.

Najwybitniejsze, światowe podręczniki medyczne zgodnie uznają PCA Skin® za twórcę jednych z najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych peelingów chemicznych. PCA Skin® to cieszący się niesłabnącym zaufaniem pacjentów lider na amerykańskim rynku, w rozwoju metod skutecznego i profesjonalnego leczenia problemów skórnych oraz codziennej pielęgnacji. Produkty PCA Skin są wynikiem dwóch dekad współpracy firmy z lekarzami i naukowcami.